1231AS-H-1R2N=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1231AS-H-1R2N=P3
JLCPCB Part #
C2046485
Package
SMD,3.9x3.7mm
Description
1.2uH 2.4A 36mΩ ±30% SMD,3.9x3.7mm Power Inductors ROHS