MDT18N20
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MDT18N20
JLCPCB Part #
C5355275
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.32nF 130W 130pF 180mΩ@10V 18A 200V 23nC@10V 4V TO-252 MOSFETs ROHS