MT40A1G16KH-062E AAT:E
MFR.Part #
MT40A1G16KH-062E AAT:E
JLCPCB Part #
C20541174
Package
96-FBGA(9x13)
Description
-40℃~+105℃ 1.14V~1.26V 1.6GHz 16Gbit 96-FBGA(9x13) SDRAM ROHS