PIC16C622A-20E/SS
MFR.Part #
PIC16C622A-20E/SS
JLCPCB Part #
C639140
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+125℃ 128Byte 13 2.5V~5.5V 20MHz 3.5KB 8 Bit External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS