MCP4451-103E/ST
MFR.Part #
MCP4451-103E/ST
JLCPCB Part #
C145613
Package
TSSOP-20
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 10kΩ 1MHz 2.5uA 257 4 50ppm/℃ I2C Linear RAM ±20% TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS