DSC1001BL2-050.0000
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
DSC1001BL2-050.0000
JLCPCB Part #
C1670989
Package
OSC-SMD
Description
-40℃~+105℃ 1.8V~3.3V 50MHz 7.2mA CMOS SMD-4P Crystal Oscillators ROHS