HVR24-1A10-156
Extended
Manufacturer
MiRelay
MFR.Part #
HVR24-1A10-156
JLCPCB Part #
C22376587
Package
Plugin,68x19mm
Description
1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.5ms 150mΩ 2 24V 3A 50W 5A 600Ω 7.5kV@DC 插件,68x19mm Reed Relays ROHS