HVR24-1A10-150
Extended
Manufacturer
MiRelay
MFR.Part #
HVR24-1A10-150
JLCPCB Part #
C22376583
Package
Plugin,68x19mm
Description
1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.5ms 150mΩ 24V 3 3A 50W 5A 600Ω 7.5kV@DC 插件,68x19mm Reed Relays ROHS