HVR12-1A15-02
Extended
Manufacturer
MiRelay
MFR.Part #
HVR12-1A15-02
JLCPCB Part #
C22376566
Package
Plugin,68x19mm
Description
1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.5ms 10kV@DC 12V 150mΩ 200Ω 3A 4 50W 5A 插件,68x19mm Reed Relays ROHS