MTQH404012S1R0MBT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MTQH404012S1R0MBT
JLCPCB Part #
C17701297
Package
SMD,4x4mm
Description
11A 1uH 21mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS