MTQH303018B1R5MBT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MTQH303018B1R5MBT
JLCPCB Part #
C17701226
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 20mΩ 8A ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS