MTQH252008S1R0MBT
MFR.Part #
MTQH252008S1R0MBT
JLCPCB Part #
C17701184
Package
1008
Description
1uH 34mΩ 4.3A 4.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS