MSCD43-1R0MT
MFR.Part #
MSCD43-1R0MT
JLCPCB Part #
C915164
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1uH 2.85A 33mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS