MSCD42-4R7MT
MFR.Part #
MSCD42-4R7MT
JLCPCB Part #
C915159
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.2A 4.7uH 95mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS