MSCD42-100KT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSCD42-100KT
JLCPCB Part #
C915160
Package
SMD,4.5x4mm
Description
10uH 180mΩ 900mA Unshielded Inductor ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS