MSCD32-3R3MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSCD32-3R3MT
JLCPCB Part #
C915147
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.58A 108mΩ 3.3uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS