MNR8040T4R7MT
MFR.Part #
MNR8040T4R7MT
JLCPCB Part #
C18222111
Package
SMD,8x8mm
Description
19mΩ 4.1A 4.7uH 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS