MNR8040S681MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MNR8040S681MT
JLCPCB Part #
C19190455
Package
SMD,8x8mm
Description
2.67Ω 400mA 520mA 680uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS