MNR6045T220MT
MFR.Part #
MNR6045T220MT
JLCPCB Part #
C20612511
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2A 22uH 2A 89mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS