MNR6045T120MT
MFR.Part #
MNR6045T120MT
JLCPCB Part #
C20612509
Package
SMD,6x6mm
Description
12uH 2.4A 3A 58mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS