MNR6020T150MT
MFR.Part #
MNR6020T150MT
JLCPCB Part #
C18222079
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 145mΩ 15uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS