MNR5020T101MT
MFR.Part #
MNR5020T101MT
JLCPCB Part #
C18222061
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1Ω 100uH 580mA 580mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS