MNR5020S681MT
MFR.Part #
MNR5020S681MT
JLCPCB Part #
C19190390
Package
SMD,5x5mm
Description
110mA 170mA 680uH 7.41Ω ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS