MNR4030T180MT
MFR.Part #
MNR4030T180MT
JLCPCB Part #
C18222033
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.5A 18uH 200mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS