MNR4018T6R8MT
MFR.Part #
MNR4018T6R8MT
JLCPCB Part #
C20612489
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5A 110mΩ 2A 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS