MNR252010T6R8MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MNR252010T6R8MT
JLCPCB Part #
C18221975
Package
1008
Description
6.8uH 747mΩ 920mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS