MNR1050T4R7MT
MFR.Part #
MNR1050T4R7MT
JLCPCB Part #
C18222141
Package
SMD,10x10mm
Description
10.3A 30mΩ 4.6A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS