MNR1050T2R2MT
MFR.Part #
MNR1050T2R2MT
JLCPCB Part #
C18222139
Package
SMD,10x10mm
Description
12.1A 2.2uH 25mΩ 5.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS