MLW2012RF-220MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLW2012RF-220MT
JLCPCB Part #
C2844636
Package
0805
Description
1.76Ω 20MHz 22uH 340mA Wire-wound chip inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS