MLW1608RF-1R0MT
MFR.Part #
MLW1608RF-1R0MT
JLCPCB Part #
C2844624
Description
1uH 320mΩ 390MHz 860mA Wire-wound chip inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS