MLI1005F-1R8KT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLI1005F-1R8KT
JLCPCB Part #
C2885840
Package
0402
Description
1.45Ω 1.8uH 15mA 20@10MHz 30MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS