CDRH105RNP-6R8MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
CDRH105RNP-6R8MT
JLCPCB Part #
C47021177
Package
SMD,10x10mm
Description
18mΩ 5.4A 6.8uH Wirewound Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS