AL0510-103K
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
AL0510-103K
JLCPCB Part #
C909468
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
105Ω 10mH 25@0.0796MHz 25mA 350kHz Color Band Inductor ±10% 插件,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS