SRE50V221MJ102
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SRE50V221MJ102
JLCPCB Part #
C5907323
Package
SMD,D10xL10.3mm
Description
-55℃~+105℃ 10.3mm 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 50V 670mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS