SRB50V221MJ102
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SRB50V221MJ102
JLCPCB Part #
C7369584
Package
SMD,D10xL10.3mm
Description
-55℃~+85℃ 10.3mm 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 460mA@120Hz 50V ±20% SMD,D10xL10.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS