SMDJ85CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ85CA
JLCPCB Part #
C3720585
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 137V 21.9A 2uA 3kW 85V 94.4V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS