SMDJ78CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C3710275
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 126V 23.81A 2uA 3kW 78V 86.7V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS