SMDJ75CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ75CA
JLCPCB Part #
C3719704
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 121V 24.79A 3kW 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS