SMDJ7.5CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ7.5CA
JLCPCB Part #
C3713164
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 12.9V 232.56A 250uA 3kW 7.5V 8.33V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS