SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C3719802
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 113V 26.55A 2uA 3kW 70V 77.8V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS