SMDJ43CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ43CA
JLCPCB Part #
C3720217
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 3kW 43.23A 43V 47.8V 69.4V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS