SMDJ250CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ250CA
JLCPCB Part #
C3719017
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 250V 279V 2uA 3kW 405V 7.41A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS