SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C3720785
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW 77.12A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS