SMDJ19CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ19CA
JLCPCB Part #
C3708464
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 19V 21.1V 2uA 30.8V 3kW 97.47A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS