SMDJ16CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ16CA
JLCPCB Part #
C3719833
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 115.38A 16V 17.8V 26V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS