SMDJ15CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ15CA
JLCPCB Part #
C3719734
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 122.95A 15V 16.7V 24.4V 2uA 3kW TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS