SMDJ150CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ150CA
JLCPCB Part #
C3719347
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 12.35A 150V 167V 243V 2uA 3kW TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS