SMDJ10CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ10CA
JLCPCB Part #
C3719506
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 176.47A 17V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS