SMCJ10CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMCJ10CA
JLCPCB Part #
C3720720
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 88.24A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)