SMAJ85CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ85CA
JLCPCB Part #
C3719840
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 137V 2.92A 400W 5uA 85V 94.4V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)